Dnia 15 marca 2018 r. w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. Wzięło w nim udział 12 młodych matematyków lubiących rozwiązywać zadania i łamigłówki matematyczne. Wyróżnienie w kategorii kadet otrzymał uczeń klasy VII Mateusz Słotwiński. Pozostali uczniowie, chociaż nie znaleźli się w gronie laureatów, spisali się bardzo dobrze. Wysokie wyniki uzyskali:

klasa VI - Gabriela Zawisza, Norbert Rybicki, Julia Tyrpin,

klasa V - Wiktoria Halat. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

 

W Gminnym Konkursie Plastycznym „Wyjątkowa kartka urodzinowa dla Polski”, którego organizatorem była Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej, wzięły udział dwie uczennice z naszej szkoły: Gabriela Zawisza kl.VI oraz Wioletta Białek kl. VII. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się 10 maja 2018 roku. Wioletta za swoją pracę otrzymała wyróżnienie. Obie dziewczynki otrzymały nagrody rzeczowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

 

 

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły odwiedzili Centrum Rozrywki Wrotki na Wypasie w Mielcu. Centrum rozrywki oferuje wiele ciekawych atrakcji zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych. Tor wrotkarski, mini golf, kulkowy tor zabaw, magiczna podłoga, klocki, karaoke, bilard to atrakcje z których mogli skorzystać uczniowie podczas trzygodzinnego pobytu. W trakcie odpoczynku na uczniów czekał poczęstunek oraz napoje.