W dniu 16 marca 2017 r. dziewięcioro uczniów naszej szkoły wzieło udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2017.

Klasa III - Paweł Starzec, Maciej Słotwiński

Klasa V - Norbert Rybicki, Natalia Rząsa, Gabriel Skóra, Julia Tyrpin, Gabriela Zawisza

Klasa VI - Mateusz Słotwiński

Troje uczniów zdobyło wyróżnienia

w kategorii MALUCH: Paweł Starzec, Maciej Słotwiński

w kategorii BENIAMIN: Mateusz Słotwiński

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

 

 

 

W dniu 25 maja 2017r. uczeń naszej szkoły Maciej Słotwiński wziął udział w konkursie matematycznym w SP nr 2 w Kolbuszowej. Godnie reprezentując naszą szkołę zmagał się z rozmaitymi zadaniami matematycznymi na bardzo wysokim poziomie trudności. Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów matematycznych za godne reprezentowanie naszej szkoły na szczeblu gminnym! Z rąk organizatorów odebrał piękny dyplom oraz ciekawe nagrody rzeczowe.

 

Uczniowie klasy III Eliza Siwiec i Paweł Starzec wzięli udział w VII Powiatowym Konkursie Czytelniczym klas III – Brzechwa wiersze znane i mniej znane. Uczniowie wykazali się dużą znajomością twórczości oraz faktów z życia Jana Brzechwy. Rozwiązywali quiz, rozmaite łamigłówki oraz odpowiadali na pytania   treści wierszy. Eliza i Paweł zaprezentowali również przed komisją konkursową umiejętność pięknego czytania wierszy z uwzględnieniem tempa, głośności, wyrazistości, intonacji i ekspresji. Zdobyli: Eliza Siwiec – I miejsce, Paweł Starzec – wyróżnienie. Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów czytelniczych za godne reprezentowanie naszej szkoły na szczeblu powiatowym! Z rąk organizatorów odebrali piękne dyplomy oraz ciekawe nagrody.