W dniu 16 marca 2011 nasza szkoła zorganizowała wyjazd kl. 0-III do Domu Kultury w Kolbuszowej na spektakl teatralny pt. „Nieznośne Słoniątko”. Dzieci z zainteresowaniem śledziły losy głównego bohatera – słoniątka, które wędrowało wśród swoich przyjaciół wykazując się ciekawością świata a nawet wścibskością. Największym Jego przyjacielem był ptak Kolo- Kolo, który często podpowiadał co dobre a co złe. Wspaniała gra ośmiu aktorów, bogata sceneria, gra świateł sprawiły że sztuka bardzo podobała się dzieciom.

Zakończyła się XI edycja akcji „Pomóżmy zwierzakom", której organizatorem jest od lat Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt. Cel akcji to kształtowanie u młodego pokolenia szacunku do istot  słabszych i umiłowania świata zwierząt. W tegorocznej edycji wzięło udział  110 placówek oświatowo-wychowawczych  z całego Podkarpacia. Nasza szkoła już po raz dziesiąty uczestniczyła w akcji pomocy podopiecznym schroniska  dla zwierząt "Kundelek".

10 grudnia 2010 roku w szkole odbyły się Szkolne Indywidualne Rozgrywki w Tenisie Stołowym klas IV-VI. W zawodach wzięło udział 31 uczniów (19 chłopców i 12 dziewczynek). Rozgrywki odbywały się w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców.