Uczniowie   klas II – VI wzięli udział w XIII Ogólnopolskim Konkursie plastycznym na szczeblu gminy pod hasłem: „Powódź, pożar, dniem czy nocą – straż przychodzi ci z pomocą." W dniu 22 lutego 2011 roku w Domu Kultury w Kolbuszowej zostały wręczone nagrody i dyplomy. Nasi uczniowie zdobyli:

I miejsce – Beata Wiącek z klasy VI

III miejsce – Szymon Gul z klasy II

wyróżnienie – Klaudia Kiełb  z klasy III

wyróżnienie – Zuzanna Guzy z klasy III

 

 

W tym roku w Głogowie Małopolskim odbyła się XXIX edycja Wojewódzkiego Konkursu dla młodzieży szkolnej pod hasłem „ Mój Las.” Uczniowie z kl. II i III  przygotowali prace pisemne na temat „Dlaczego lubię wycieczki do lasu?” Gabriela Świder i Zuzanna Guzy z kl.III zdobyły II miejsce. Andżelika Wdowik i Klaudia Kiełb z kl. III oraz Kamila Tyrpin i Natalia Zielińska z kl. II otrzymały nagrody za uczestnictwo w konkursie.

Już po raz siódmy w Szkole Podstawowej im. Janka Zawiszy w Przedborzu odbył się Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekologicznej „ ABC Ekologii  klas II i III”. Ponad trzydziestu uczniów z 16 szkół rozwiązywało kodowany test wiedzy obejmujący podstawowe zagadnienia ekologii, ucząc się przy tym zasad zdrowej rywalizacji, dyscypliny  i samooceny. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała niezależna komisja.

Czekając na ogłoszenie wyników, uczestników konkursu i ich opiekunów odwiedził  Mikołaj, który obdarował wszystkich słodyczami.