W ramach Tygodnia Sportu i Zdrowia odbyły się warsztaty „Zdrowego odżywiania”. Uczniowie starszych klas z przyniesionych produktów przygotowywali koktajle owocowo- warzywne, soki ze świeżych owoców, warzyw oraz kanapki. Było smacznie i zdrowo.

 

W dniach 5- 9 czerwca odbył sie Szkolny Tydzień Sportu i Zdrowia. W ramach tego tygodnia odbyła się Szkolna Olimpiada Lekkoatletyczna, został rozstrzygnięty szkolny konkurs o tytuł sportowca Fair Play, odbyły się warsztaty zdrowego odżywiania, szkolny konkurs Wiedzy o Sporcie oraz gry i zabawy.

12 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbył się konkurs przedmiotowy z matematyki "Piątaki - trzeciakom". Konkurs został zorganizowany przez uczniów klasy V dla uczniów klasy III. Piątoklasiści przygotowali samodzielnie dla swoich młodszych kolegów 5 konkurencji. Na początku trzecioklasiści musieli wykazać się umiejętnością szybkiego liczenia w zadaniach typu rachmistrz. Następnie rozwiązywali zadania tekstowe, wykreślankę matematyczną, zadania typu prawda - fałsz i na końcu krzyżówkę matematyczną. Zmagania trwały 45 minut i oto wyniki:

1 miejsce: Gabriela Kwarta i Eliza Siwiec

2 miejsce: Jula Dryja, Anna Gil i Magdalena Grochala

3 miejsce: Paweł Starzec i Bartek Koziarz

4 miejsce: Bartek Przydział i Krzysztof Saj

Gratulujemy zwyciężczyniom konkursu i wszystkim tym, którzy podjęli się trudu przygotowania w matematycznych potyczkach.