Do naszej szkoły zawitał magik. Wprowadził nas w świat znikających przedmiotów, latających baloników i śmiesznych kart. Wszyscy z wielkim zaciekawieniem przyglądali się magikowi, pragnąc dostrzec jak on to robi. Czyżby to były czary? Do swojego przedstawienia wybierał śmiałków z widowni. Mieli oni okazję spróbować swoich sił, niestety na próżno. Nikomu nie udało się powtórzyć sztuczek magika. Występ został nagrodzony gromkimi brawami.

 

 

16 listopada 2010r. w Widełce odbył się Gminny Turniej Piłki Halowej Chłopców. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl. VI: M. Białek, K. Bigdoń, K. Gola, K. Sitko, M. Tendera, K. Mastalerz, A. Opiela oraz uczeń kl. IV B. Wiktor. W wyniku rozgrywek nasza drużyna zajęła I miejsce. Chłopcy otrzymali puchar oraz dyplom i zakwalifikowali się do zawodów powiatowych.

W dniu 17 grudnia odbył się VI Gminny Konkurs Plastyczny "Bożonarodzeniowa kartka świąteczna" w Werynii. Wzięło w nim udział 4 uczniów z kl. I-III i 4 uczniów z kl. IV. Wyróżnienia otrzymali O. Kiełb, Sz. Gul i P. Żądło. Wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.