Dnia 23 czerwca 2017 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17.Tradycyjnie tegoroczna uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele  na którą udali się uczniowie i nauczyciele. W dalszej części uroczystości Pani dyrektor,  nagrodziła uczniów, którzy w roku szkolnym 2016/2017 osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Otrzymali oni  nagrody książkowe i listy gratulacyjne dla swoich rodziców. Pani dyrektor podziękowała nauczycielom, rodzicom i uczniom   za cały rok wspólnej pracy i przypomniała o bezpiecznym wypoczynku podczas wakacji. Na zakończenie uczniowie klas I-VI  udali się razem z wychowawcami do swoich klas, gdzie odebrali świadectwa. Życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji i udanego wypoczynku!

W dniu 13 czerwca br. uczniowie z klas 0- III uczestniczyli w szkolnej wycieczce do Baranowa Sandomierskiego. Jej program obejmował zwiedzanie zamku zwanego „ Małym Wawelem”, lekcję botaniki, strzelanie z łuku, spotkanie przy grillu i zabawy na placu zabaw. Podczas zwiedzania dziewczynki mogły poczuć się jak prawdziwe księżniczki i zobaczyć swoje odbicie w kryształowym lustrze. Dużo frajdy było podczas strzelania z łuku, zabaw w labiryntach ogrodowych, gry w ogrodowe szachy, i pozowania do zdjęć w dybach. Klimat zamku i jego otoczenia, a także atmosfera wycieczki pozostaną na długo w pamięci naszych najmłodszych uczniów.

W dniach 7-8 czerwca w naszej szkole odbyła się Szkolna Wiosenna Olimpiada Lekkoatletyczna dla uczniów klas IV -VI. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Zawodnicy brali udział w następujących konkurencjach:

- bieg na 60 metrów,

- skok w dal,

- rzut piłeczką palantową,

- rzut piłką lekarską.

Po zakończeniu wszystkich konkurencji i podsumowaniu uzyskanych punktów wyłoniliśmy zwycięzców. W kategorii dziewcząt:

- l miejsce Wiktoria Śpiewak - kl. VI

- II miejsce Emilia Skóra- kl. VI

- III miejsce Kamila Sarama- kl. VI.

W kategorii chłopców:

- l miejsce Szymon Różański- kl. V

- II miejsce Gabriel Skóra- kl. V

- III miejsce Patryk Posłuszny- kl. V.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!