W dniu 21 marca 2018 r. odbył się VIII Gminny Konkurs „Matematyczny As Czwartych Klas” zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Szarych Szeregów w Kolbuszowej Górnej.

W konkursie rywalizowało 30 najzdolniejszych uczniów klas czwartych z gminy Kolbuszowa. Uczniowie rozwiązywali zadania w pięciu konkurencjach: zadania zamknięte, zadania tekstowe, krzyżówka, figury geometryczne oraz skala i plan. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów, którzy spisali się na medal i zajęli miejsca na podium:

II miejsce Paweł Starzec,

III miejsce Maciej Słotwiński.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Widełce w dniu 2 marca 2018 zorganizowała konkurs matematycznoprzyrodniczy dla uczniów klas szóstych. Patronat nad konkursem objęło Nadleśnictwo Głogów Małopolski, które ufundowało nagrody. Do konkursowych zmagań przystąpiły trzyosobowe drużyny ze szkół podstawowych gminy Kolbuszowa. Nasz zespół w składzie: Julia Tyrpin, Gabriela Zawisza, Norbert Rybicki, znalazł się tuż za podium i zajął IV miejsce. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Laureaci konkurrsu:

I miejsce SP nr 1 Kolbuszowa

II miejsce SP Widełka

III miejsce SP nr 2 Kolbuszowa

Serdecznie gratulujemy !

Laureaci konkursu:

I miejsce SP nr 1 Kolbuszowa


II miejsce SP Widełka


III miejsce SP nr 2 Kolbuszowa


Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.